Foto Paul Bauwens Website Van Vijle
In onze gedachten

Paul Bauwens

Gesteund door

Monique Van Der Massen

monique.vandermassen@hotmail.com

Veel sterkte gewenst

Luc De Kerf – Van Lierde

van.lierde.g@skynet.be

Veel Sterkte in deze voor jullie moeilijke periode bij het afscheid nemen van Paul.

Herman en Nicole De Loor – Baeyens.

deloor.herman@skynet.be

Aan de familie betuigen wij onze innige deelneming.

Ann Muys

ann.muys@skynet.be

Beste familie,
Innige deelneming bij het overlijden van Paul.
Ann

Koen en Gratienne Devreese-Hendrickx en kinderen

gratienne.hendrickx@gmail.com

We wensen jullie veel sterkte en leven met jullie mee in deze moeilijke tijd. We kunnen spijtig genoeg niet aanwezig zijn op de begrafenis omdat we weg zijn dit weekend. Laat de mooie herinneringen steun en sterkte geven.

Marguerite Haesevelde

gratienne.hendrickx@gmail.com

Innige deelneming in jullie verlies.

Saelens- Vijle

dianevijle1947@gmail.com

Innige deelneming

Kris Oste

krisoste@skynet.be

Aan allen mijn innige deelneming bij het overlijden van jullie geliefde.
Genegen groeten,

De Temmerman Fabian-Hendrickx Hilde

fabian.hilde@skynet.be

Oprechte deelneming aan de familie

marie-jeanne schollaert

mjschollaert@yahoo.com

Innige deelneming bij het verlies van Paul
Wed. De Bruyn- De Pril Marie Jeanne

Willy De Sterck

willy_desterck@hotmail.com

Innige deelneming bij het overlijden van uw broer en nonkel.
Vanwege Willy en Rita De Sterck, De Clercq.

Griet De Bosschere

dirk.bruylandt@telenet.be

Onze oprechte deelneming en sterkte aan de ganse familie ! Dirk en Griet Bruylandt – De Bosschere

Jenny Van Caenegem

freddy.v.caenegem@telenet.be

Onze oprechte deelneming en veel sterkte aan de ganse familie.

Carine Van Hooland

carine.van.hooland@telenet.be

Onze innige deelneming en veel sterkte.

Suzanne en Carine