Vanvijle Overledene Placeholder1
In onze gedachten

Marie-Louise Bauwens

Gesteund door

Lieven D’Hauwers

lieven.dhauwers@telenet.be

Onze oprechte deelneming. Sterkte!
Vanwege het team van Slagerij Lieven
Vanwege Willy en Antoinette Van Nedervelde-Copprens

Van Wambeke Ignace

secretariaat@medischhuisoombergen.be

Veel sterkte in deze donkere dagen

Dr. Van Wambeke Ignace
Dr. Hertegonne Nele
Dr. Van Wambeke Shaary
Dr. Magherman Louise

Marleen Borreman

Marleenborreman@live.be

Onze oprechte deelneming met het verlies van jullie moeke.
Veel sterkte.

Hilde De Munter

hilde-de-munter@hotmail.com

Innige deelneming met het overlijden van jullie geliefde moeder en grootmoeder.

Familie Guido Verleulen-De Munter

Van De Keere Patrick

patrickvandekeere@proximus.be

Oprechte deelneming vanwege Patrick en Freija.

Elien Soubry

eliensoubry89@hotmail.com

Carine

Veel sterkte voor jou en je familie in deze moeilijke periode.

Ik denk aan je

veel liefs

Elien en gezin

Marc en Rita Van Herzeele-Oste

oste.rita@gmail.com

Wij bieden u allen ons oprecht medeleven aan bij het overlijden van Marie-Louise.
Tot onze spijt kunnen wij niet aanwezig zijn op de begrafenis.

Hilde D’Hauwe

hildedhauwe@hotmail.com

Beste familie,
Onze oprechte Christelijke deelneming met het overlijden van jullie geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder. Veel sterkte in deze moeilijke periode!
Hilde D’Hauwe
Urbain Tavernier

Rita Pandelaere

rita.pandelaere@gmail.com

Wij bieden u onze deelneming aan bij het overlijden van jullie moeder.
Moge de dankbare herinnering stilaan de bovenhand halen
Op het verdriet.
Antoine en Rita De Troyer-Pandelaere

Koen Lannau

lannau.koen@telenet.be

Mijn oprechte deelneming bij het heengaan van jullie moeder

erik en lieve van vlierberghe -oste

erik.vanvlierberghe@telenet.be

Lieve familie.
Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Marie-Louise.
Koester de vele mooie herinneringen.

Christiane Beetens

christiane.beetens@wgkovl.be

Hopelijk kunnen mooie herinneringen u troost bieden in deze moeilijke periode.

Wit Geel Kruis team Houtem Herzele

Vanden Driessche Stefanie

vandendriesschestefanie@hotmail.be

Ik wil jullie heel veel sterkte toewensen bij dit verlies.

Kelly pot

bruyneelpot@gmail.com

Veel sterkte !

Femke Van daele ( WZC Kartuizerhof)

femmeke_11@hotmail.com

Innige deelneming Carine

Heel veel sterkte in deze moeilijke periode

DE GEYTER RITA

rita.de.geyter@skynet.be

INNIGE DEELNEMING BIJ HET OVERLIJDEN VAN JULLIE MOEDER EN GROOTMOEDER

Marcel De Smet

marcel.de.smet4@telenet.be

Veel sterkte bij het overlijden van jullie moeder grootmoeder

Eric Suenaert

eric.suenaert@telenet.be

Gelieve langs deze weg onze innige deelneming te willen aanvaarden met het overlijden van je geliefd familielid. Veel sterkte!
Familie Eric-Kathleen Suenaert-Verhaegen en kinderen
Lange Munte 75B – Scheldewindeke

Antoine Rombaut – Jenny De Sutter

rombaut.antoine@telenet.be

Innige deelneming in de rouw

Raf en Vera

raf.vdn@outlook.com

Onze oprechte deelneming bij het overlijden van jullie dierbare moeke en oma.
Wat jullie in jullie hart bewaren raak jullie nooit meer kwijt.
Veel sterkte

Christel Van de Velde

christel@broodbanketdsvd.be

Onze oprechte en innige deelneming.
Achter iedere traan schuilt een kostbare herinnering.
Veel sterkte en moed om dit grote verlies van jullie moeke & oma te dragen.
Johan & Christel
De Smet Van Damme-Van De Velde

Philippe Duran

duranph74@hotmail.com

Beste familie, beste Carine en Jo. Onze christelijke deelneming met het overlijden van je moeder en schoonmoeder.
Familie Delfosse-Duran (ex-collega Kartuizerhof)

Marleen De Tant

marleen@allgro.be

Beste familie,
Innige deelneming in de rouw die jullie treft bij het overlijden van jullie mama en oma .
Familie Paul en Marleen De Meyer- De Tant

Frans Vral

frans.vral@skynet.be

Geachte familie,

Bij het overlijden van Marie-Louise bieden wij jullie onze christelijke deelneming aan en wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke periode. Wegens ouderdomsproblemen kunnen wij echter niet meer persoonlijk aanwezig zijn op de uitvaatplechtigheid waarvoor onze excuses.
Ook namens het bestuur van OVO en OKRA-Oombergen bied ik jullie onze deelneming aan.
Met vriendelijke groeten.

Frans en Gerarda

Marcella De Groote

marcella.de.groote1@gmail.com

Beste familie en vooral Marie-Paule

Hierbij wens ik mijn medeleven te betuigen bij het heengaan van jullie moeder en grootmoeder
Ik wens jullie veel kracht bij het verwerken van dit verdriet
Hopelijk hebben jullie veel steun en troost aan de mooie herinneringen

vanwege Marcella De Groote

Familie Jan Boumon – Meganck Martine

martine.meganck@telenet.be

Wij betuigen onze oprechte deelneming bij het heengaan van jullie moeder en oma.
Koester de mooie herinneringen aan een zorgzame en vriendelijke mevrouw.

Roger & Liliane Van Delsen – Vercruysse

roger.van.delsen@telenet.be

Beste familie Van Winghem,
Ook al zie je het een tijd aankomen, afscheid nemen blijft zwaar en moeilijk.
Wij hebben Marie-Louise gekend als een zorgzame vrouw, zowel voor het gezin als voor de boerderij.
Jullie zullen veel mooie herinneringen hebben aan haar. Bewaar die herinneringen in jullie hart als een waardevol souvenir.
Wegens verblijf in het buitenland kon ik niet aanwezig zijn op de uitvaartplechtigheid, waarvoor mijn excuses.
Veel sterkte gewenst.

Roger & Liliane