Vanvijle Overledene Placeholder1
In onze gedachten

Johan Foucart

Gesteund door

William De Maeseneire

williamrita@skynet.be

Innige deelneming en veel sterkte in deze moeilijke periode.

Martine Pede

martine.pede@telenet.be

Onze oprechte deelneming bij het onverwachte overlijden van Jo.
Heel veel sterkte gewenst.
Martine Pede en broers – dranken Pede

Katrien De Jonghe

catrien.de.jonghe@hotmail.com

Onze oprechte deelneming aan de ganse familie en veel steun tijdens deze moeilijke periode.

Marcel en Katrien.

Gerrit Henderickx

gerrit.henderickx@telenet.be

Innige deelneming

Rita Goorix

rita.goorix1@gmail.com

Onze oprechte deelneming, veel sterkte in deze moeilijke periode.

Dirk en Rita Heyse-Goorix
Broeder Mareslaan 32
Zottegem.

Eddy Herman

herman.eddy@skynet.be

Innige deelneming en veel sterkte . Eddy Herman – Francoise Cooman

Anja Dhont

dhont.anja@gmail.com

Oprechte deelneming en heel veel sterkte aan de nabestaanden x

Lieselot Ceuterick

lieselot_ceuterick@hotmail.com

Heel veel sterkte bij jullie verlies!
Olivier, Lieselot, Diwe & Fenne

Antoine en Sonia

antoine.loman@skynet.be

Oprechte deelneming.

Antoine en Sonia Loman – De Prijck

Sonia Van Cauwenberghe

sokevc.svc@gmail.com

Oprechte deelneming met het verlies van Jo

Christof De Waele

christof.de.waele@telenet.be

Oprechte deelneming

Vanwege Christof De Waele

Pietro en Claudine Circo -Haustraete

claudine.haustraete@telenet.be

Oprechte deelneming sterkte Nicole en familie.

Janssens Nico en familie

nicojan@skynet.be

Innige deelneming,

Stefaan De Loor

stefaan.de.loor@hotmail.be

Oprechte,innige deelneming bij het overlijden van je dierbare.
Iemand moeten afstaan,iemand moeten afgeven doet altijd ontzettend veel pijn.
Doch koester de leuke en aangename momenten welke je met jullie dierbare mochten beleven,ervaren.
Veel sterkte en kracht in het verdere leven.

De buren
Stefaan en Dirk

Nadine Van de casteele

Nadine.van.decastele@telenet.be

Innige deelneming in het grote verdriet dat jullie treft veel sterkte aan gans de familie

Karen De loor

karendeloor985@hotmail.com

Veel sterkte met het verlies van Jo.
We koesteren mooie herinneringen.

Vanwege Tom en Karen

Mario & Lucie Tummeleer-Verbruggen

Verbruggen.lucie@gmail.com

Woorden schieten te kort om jullie te troosten in dit grote verlies. Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd.

Claudia Vancoillie – Geert De Cock

claudia.vancoillie@oost-vlaanderen.be

Heel veel sterkte

Vral martine

martine.vral1@gmail.com

Onze innige deelneming , veel sterkte Johan Vandeputte-Vral Martine

Ellen De Blanc

ellen.de.blanc@hotmail.com

Nicole en familie,

Veel sterkte in deze moeilijke tijden.

Mario, Ellen en Marie
Bert – De Blanc

Familie Vral p.a. Kervijnstraat,9 te 8531 Bavikhove

christine.vral@skynet.be

we bieden onze innige deelneming aan bij het overlijden van Johan.
Veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Willy&Brigite Croes-Van Wijmeersch

vanwijmeerschbrigite@telenet.be

Een geliefd persoon is heengegaan we zijn woordeloos bij uw verdriet!Veel sterkte en moed in deze moeilijke tijd!

Lieven & Charlotte De Paepe – Verriest

lieven@ldp-group.be

Innige deelneming, veel sterkte aan de familie en naasten.

Kris Machtelinckx

kris.machtelinckx@gmail.com

Oprechte deelneming en veel sterkte.

Jo Van Vijle

jovanvijle@telenet.be

Innige deelneming en veel sterkte aan de familie

Inge Van melckebeke

ingevanmelckebeke@hotmail.com

Veel sterkte bij het overlijden van Johan
Wens jullie alle tijd en steun om dit verdriet een plaats te geven

Chris en Martien De Geyter – Van Draege

martienvandraege@gmail.com

Dag Nicole,

Langs deze weg willen wij jou en de familie onze innige deelmening geven.
We waren meer dan verstomd door het nieuws van het overlijden van Jo.
Dikke knuf.
En als je een babbel nodig hebt kom je maar langs …
Jullie vroegere buren van de velzekestraat

Martien & Chris

DE ROECK MARCEL VERMASSEN

deroeckvermassen@hotmail.com

INNIGE DEELNAME IN UW ROUW
de familie de roeck marcel vermassen
lindebeekstraat 3

philippe basteleus

philippe.basteleus@skynet.be

Onze innige deelneming aan de familie.
We konden helaas niet aanwezig zijn op de uitvaart van Jo.
Philippe en Gerda Basteleus-Pien

Bernard De Rouck

bernard.derouck@telenet.be

Innige deelneming. Veel sterkte toegewenst aan nicht Nicole, familie, vrienden en naasten.
Vanwege familie Bernard De Rouck – Sabine van Renterghem

Jean-Pierre De Pauw

jeanpierre.de.pauw@telenet.be

Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Jo, veel sterkte aan de familie

Bruno Reyns

reynsb@tekenet.be

Onze oprechte deelneming Veel sterke voor de familie

Jelle

Jelle.houbraeken@telenet.be

Veel sterkte!
Margot, Amber, Annick en Jelle

Minnaert Michel

vandenbroekemarleen@telenet.be

Onze oprechte deelneming in jullie diepe rouw.
taverne ‘ Hoekske Elst
Michel en Marleen

GOESSENS JONNY DE GROOTE INGRID &KINDEREN

BRANDSTOFFEN.JONNY@SKYNET.BE

innige deelneming & veel sterkte

Maurice Dury-Eliane De Backer

eliane.debacker@skynet.be

Geachte familie,
Oprecht medeleven en veel sterkte bij het verwerken van het afscheid van “Johan”.
Er is niets dat voor goed verdwijnt als men de herinnering bewaart!.
Met oprechte deelneming,
Maurice en Eliane Dury – De Backer
Sven Dury, Anna-Elle Dury

Guy De Taeye – Brigitte De Rouck

brigitta.dr@hotmail.com

Onze oprechte deelneming
Afscheid nemen is met beide handen
dragen wat herinnering is .
Brigitte en Guy

Virginia Van de Putte en Frans Pede

virginia.vdp76@gmail.com

Mijn oprechte deelneming. Veel sterkte in deze moeilijke periode

Luc Van Waeyenberghe

luc.van.waeyenberghe@telenet.be

als blijk van ons oprecht medeleven.

We zullen ons Jo blijvend herinneren als een goedlachse levensgenieter.

Heel veel sterkte gewenst aan zijn levenspartner en nabestaanden.

vanwege alle medewerkers van Het Jagershof

De cocker Martine

martine_dc_59@telenet.be

Mijn deelneming
Veel sterkte

Barbara

barbaramaes1985@gmail.com

Innige deelneming aan de familie Foucart- De Cuyper.

Steven Paerewijck – Barbara Maes, Emano en Lars

Marijke Duysburgh

marijke.duysburgh@gmail.com

Mijn oprechte deelneming bij dit veel te vroege overlijden van jullie familielid Jo.
Hopelijk vinden jullie troost in de mooie herinneringen .
Sterkte!

Martin Merlyn

mmdesign@telenet.be

Oprechte deelneming

Martin en Carine
Merlyn-Poelman
Lange Munte 64
9860 Scheldewindeke

Imelda De Rouck

gunther66@live.be

Innige deelneming aan de ganse familie, vanwege de familie Wouters Rudy en Imelda De Rouck, Gunther en Vicky, Nayah, Iben. Sigrid en Dima, Demyan, Myron.
Veel sterkte!

Buren Eddy en Diane

bogaerteddy@skynet.be

Innige deelneming. Veel sterkte toegewenst.

Gert en Peggy De Jonghe – Van den Broeck

gert.de.jonghe@telenet.be

Gecondoleerd met dit verlies. Wij wensen jullie veel sterkte.

Paul PERNA

anreppaul664@gmail.com

Onze innige deelneming aan de ganse familie.

Wesly spranghers

natalie.baert@gmail.com

Onze oprechte deelneming. Veel sterkte aan de familie.
Wesly Spranghers-Natalie Baert
Quincy Spranghers-Jason Vandermeirsch
Marie Jeanne De Visscher

Peter Labaere

peterlabaere@hotmail.com

Innige deelneming. Peter en familie.

Carine Waeytens

carine.waeytens@hotmail.be

Veel sterkte bij het overlijden van jou papa Dominique

Mieke Van Den Brulle

mieke.van.den.brulle@telenet.be

Oprechte deelneming bij het zo spijtige verlies van Jo. Sterkte vanwege John en Mieke Sax-Van Den Brulle

Ook innige deelneming van mijn broers, vooral van Jan Van Den Brulle, zeer goede jeugdvriend van Jo

Marino en Caroline De Ruyck_De Groote

deruyck.m@skynet.be

Onze innige deelneming.

De Wolf Nadine en Febe Roels

nadinedewolf64@gmail.com

Nicole en familie,
Onze oprechte deelneming bij het verlies van Jo !!!!🥲🥲
Het was efkes verschieten. Bewaar alle mooie, leuke, toffe herinneringen in jullie hart.
Een steunknuffel van Nadine en Febe. Xxx

Jean De Clercq- Francois L

lydiane.francois@gmail.com

Innige deelneming veel sterkte vanwege Jean en Lydiane

Hugo Smits

hugosmits@icloud.com

Innige deelneming ,
sterkte voor de familie en sterkte voor zijn zoon Dominique, zijn broer Herman en zijn levenspartner Nicole.
Vanwege
Hugo Smits

Jef Fermon

anita.ottoy@gmail.com

beste familie, Nicole en Dominique,
onze oprechte deelneming bij het veel te vroeg afscheid van Jo.
Hij blijft in onze herinnering als een gedreven, vriendelijke en professionele zaakvoerder en vriend.

Familie Jef Fermon – Ottoy
Daalkouterlaan 28 Hillegem

Marcel en Rita Piro-Van Dorpe

rita.vandorpe@skynet.be

Innige Deelneming en veel sterkte

Kris D’Hoossche

kris.dh@pandora.be

Heel veel sterkte in deze moeilijke periode.

Hedwig Herteleer (+Libert Machtelinckx)

hedwig@herteleer.eu

Mijn oprechte deelneming bij het te vroege verlies van uw dierbaar familielid. Veel sterkte en verbondenheid in deze moeilijke dagen

Marita en Freddy Donie-Claus

marita.claus@telenet.be

Onze oprechte deelneming in jullie touw.
Veel sterkte Nicole, kinderen en kleinkinderen in deze moeilijke tijd.
Marita en Freddy.

Van Heghe Eric – Bogaert Rita

ericvanheghe@skynet.be

Ons oprecht medeleven

Ivan Fiers

ivan.fiers@telenet.be

Innige deelneming aan de ganse familie !

Sterkte.

Van Steenberghe Hubert – De Bruycker Hielde

hielde.debruycker@mail.be

Wij bieden u onze innige deelneming aan bij het overlijden van Johan. Veel sterkte

Marie-madeleine Fiers

mieke.fiers@hotmail.com

Onze innige oprechte deelneming bij het veel te vroege overlijden van Johan
Veel sterkte
Familie Guy Delplace-Fiers Marie-madeleine
Kloskensstraat 12
Hillegem

peter Borremans

Borremans.peter@skynet.be

innige deelneming,
veel sterkte in deze moeilijke periode.

Valere en Godelieve Vantomme – Coppens

godelieve.coppens@skynet.be

Beste familie van Jo,
Onze oprechte deelneming in uw rouw om het heengaan van jullie dierbare. Veel sterkte en steun aan elkander in deze moeilijke tijd.
Valere en Godelieve

Andy en Christel Ceuterick – De Beer en nonkel Alidor

christeldb19@gmail.com

Beste Nicole en familie,
Onze oprechte deelneming met het verlies van Jo.
We wensen jullie veel sterkte en moge goede herinneringen het verlies verzachten.
We konden niet aanwezig zijn voor den dienst, moge dit gebaar een teken van medeleven zijn.

Katelijn De Beer

Katelijn.de.beer@telenet.be

Innige deelneming.
sterkte

Ronny &Claire Van Petegem-Genbrugge

claire.genbrugge@icloud.com

Marijke en familie, onze oprechte deelneming bij dit veel te vroege overlijden van jullie broer Jo
Wij wensen jullie veel sterkte en koester de mooie herinnering

Rudy D’homme- Carine De Wolf

c.dewolf@telenet.be

Onze oprechte deelneming

Vermeulen Danny

dannyvermeulen57@gmail.com

Met oprechte deelneming

Appartement 201
Blankenberge

Delbeke Dominique-Van Wymeersch Gratienne

gratienne.v.w@hotmail.com

Oprechte deelneming. Veel sterkte en moed in deze moeilijke periode.

Nelly Lievens (mama van vicky)

nelly.lievens@live.be

Innige deelneming aan iedereen die jo graag zag. Ik wens jullie veel kracht en sterkte toe en dat de herinneringen jullie veel troost mogen bieden. Heel jammer dat jo zo vroeg al moet gaan.

Hermie Rudy

rudyhermie59@gmail.co

Dat hij in vrede mag rusten
Veel sterkte aan de nabestaanden

Christel Hellebaut

christel.hellebaut@telenet.be

Onze oprechte deelneming. Wij wensen de ganse familie heel veel sterkte. Vanwege de familie Hellebaut-Cansse & Cansse Lynel

Ronny Van Herreweghe-DaisyDe Cooman

ronnydaisy107@gmail.com

Veel sterkte aan gans de familie.