Vanvijle Overledene Placeholder1
In onze gedachten

Jan Tronquo

Gesteund door

Koen Bossant en familie

bossant@skynet.be

Onze oprechte deelneming.

Vera Hietbrink

hietbrinkvera@gmail.com

Jennisch, Mama, broers en gans de familie, wens ik heel veel sterkte en kracht toe bij het grote verlies van Jan. Woorden schieten tekort. Mijn gedachten zijn bij jullie
Liefs Vera

Tom De Meyer

tom.de.meyer@vlaanderen.be

Mijn oprechte deelneming en veel sterkte aan familie en vrienden.
Jan was een jeugdvriend van mij in PTHTI.
Woorden schieten te kort…

Mvg
Tom De Meyer.

Bohets Marc – Polfliet Katelijn

katelijn61@hotmail.com

Innige deelneming en veel sterkte voor gans de familie !

Sylvie Van Snick

sylvie.new.style@telenet.be

Heel veel sterkte

Luc De Clercq

lucdeclercq2@hotmail.com

Veel sterkte aan familie en vrienden, men herinneringen zijn groot als ik terug denk naar de tijd bij DECUBBER met onze Volvo gronddumpers! Op de middenberm e19
en Zaventem!! Mooie tijd beleefd met ons bende!! Het ga je goed hierboven!!!

Ludo BOTTELDOOREN en Marie jeanne RIJK

ludo.botteldooren@telenet.be

Innige deelneming en veel sterkte aan familie en vrienden.

Jean en Annie haegeman lapaige

haegemanlapaige@skynet.be

Onze innige deelneming

De Smet Van Damme Marleen

desmetvandamme@gmail.com

Oprechte deelneming en veel sterkte

Myriam Bettesone

myriam.a.1@hotmail.com

Veel sterkte in deze moeilijke periode aan gans de familie

Haustraete chris en Bettesone viviane

Viviane.bettesone@telenet.be

Oprechte deelneming en veel sterkte.

Brigitte Vandaele

brigitte_vandaele1@telenet.be

Aan Frank, Katleen en familie bied ik mijn deelneming aan bij dit afscheid.
Laat de mooie momenten een troost zijn.

Bernadette De Winter

dewinterbernadette3@gmail.com

Mijn oprechte deelneming veel sterkte aan de familie

Nico Meulenijzer

mero@telenet.be

Innige deelneming en veel sterkte in deze moeilijke periode.

Meulenijzer Nico – Roels Vanessa

Luc De Kerf – Van Lierde Gaston

lucdekerf92@gmail.com

Veel Sterkte in deze voor jullie moeilijke periode bij het afscheid moeten nemen van Jan.

Anja Vekeman

anja.vekeman@telenet.be

Oprechte deelneming en veel sterkte gewenst bij dit veel te vroeg heengaan van jullie dierbare.

Marie Christine De Tandt

mariechristine.de.tandt@gmail.com

Veel sterkte met dit grote verlies

Herman en Nicole De Loor – Baeyens

deloor.herman@skynet.be

Aan de familie betuigen wij onze innige deelneming.

Herman en Nicole De Loor – Baeyens

deloor.herman@skynet.be

Aan de familie betuigen wij onze innige deelneming.

Marnic Kesteleyn

kesteleynmarnic@gmail.com

Innige deelneming en veel sterkte aan de familie

Hugo Delvaeye

rosinedelvaeye@gmail.com

Heel veel sterkte!

Rosine Delvaeye

rosinedelvaeye@gmail.com

Heel veel sterkte tijdens deze moeilijke periode!

De Clercq Lieve

lievedeclercq71@gmail.com

Veel sterkte aan de familie.

Luc en Lieve Van Petegem – De Clercq

Tina, Joke en Stijn
Benjamin

Joke Van Lierde

jokevanlierde@gmail.com

Heel veel sterkte in deze periode gewenst.

De Sutter Stefaan-Van Wijmeersch Patricia

patricia.van.wijmeersch@telenet.be

Onze oprechte deelneming en veel sterkte in deze moeilijke periode.

David D’haeyer

dhaeyerdavid08@gmail.com

Mijn oprechte deelneming veel sterkte
rust zacht vriend

Jan De Saveur – Lydie De Wolf

lydie.de.wolf@telenet.be

Veel sterkte.

Karlien Waeremoes

Karlienwaeremoes@skynet.be

Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Jan. Veel te vroeg heen gegaan. Veel sterkte aan allen, Karlien Waeremoes

geert van herrewege

geert.van.herrewege@gmail.com

jan, heb je jaren niet meer gezien …. maar als we mekaar zagen was er steeds een grote vriendschap …. kweet niet hoe het komt dat je heen bent gegaan … maar het komt zeer onverwacht voor mij …
Veel sterkte aan de familie.

Noel.Waeremoes en Callaert Mireille

noel.waeremoes@telenet.be

Oprechte medeleven aan de familie
Noel. Waeremoes en Callaert Mireille

Frank moyaert

frankmoyaert@gmail.com

Oprechte deelneming aan zijn familie

Kris Hietbrink

nicky-9372@hotmail.com

Innige deelneming en veel sterkte in deze moeilijke tijd

Ellen De Colfmacker

ellen@jecofarma.be

Onze diepe gevoelens van medeleven bij het overlijden van Jan.
We herinneren hem als een fijne en zachtaardige man.
Veel sterkte aan de ganse familie.

Ellen en team apotheek jecofarma

Van Durme Nicholas

nicholas.van.durme@gmail.com

Nu pas vernomen dat Jan overleden is 😓 Innige Deelneming en veel sterkte Vanwege familie Van Durme Nicholas’
Valkenstraat 59
9660 Brakel

Hauwstraete Patrick-Pieteraerens Betty

betty.pieteraerens@gmail.com

Sterkte aan de familie

Erwin Libert

info@burotica-service.be

Oprechte deelneming aan de familie.
Erwin en Sandra Libert – Baele
BUROTICA-SERVICE – Velzeke / Zottegem

De Staercke Roland -De Vos Marita

rolanddestaercke1@gmail.com

Oprechte deelneming

Sandra de Temmerman

detemmermansandra@gmail.com

Innige deelneming en veel sterkte

Els De Schepper

els.deschepper69@gmail.com

Veel sterkte in de moeilijke periode, veel te vroeg. 😢❤️

Linda Van Den Noortgaete

linda.van.den.noortgaete@gmail.com

Gecondoleerd aan familie en vrienden van Jan in deze moeilijke dagen,heel veel sterkte.