Vanvijle Overledene Placeholder1
In onze gedachten

Daniël Rokegem

Gesteund door

SONJA PIETERS

sonjapieters123@gmail.com

Innige deelneming in de rouw die jullie treft Peter van ruyskensvelde en sonja pieters

vanrenterghem patrick -vanderstichelen anita

anita.en.patrick@hotmail.com

innigge deelneming en veel sterkte aan familie en vrienden

johan en Mireille Keersebilck-Reyns

johan.keersebilck@skynet.be

Veel sterkte aan de familie. Vanwege oud-collega’s.

CLERY VAN LIERDE kuiterlos 21 st ma oud

cleryvanlierde@gmail.com

Innige deelneming en veel sterkte aan de familie

Lievens Paul

lievens.paul@belgacom.net

Oprechte deelneming

Ivan Van Der Bruggen-Rosine Van Twembeke

ivanvanderbruggen@pandora.be

Onze Innige Deelneming en veel sterkte aan de familie en zijn vrienden ,vanwege Ivan en Rosine

Ann De Smet en familie

ann.desmet@skynet.be

Onze Christelijke deelneming aan de familie en vrienden van Daniël

van Ann De Smet en familie
Lilarestraat 38
Sint-Maria-Oudenhove

Leyman Godelieve van bever dirk

godelieve.leyman@telenet.be

Veel sterkte met het overlijden van Daniel

Yvan Bovijn

yvan.bovijn@telenet.be

Innige deelneming bij het overlijden van Daniêl.
Veel sterkte aan de familie.

Yvan Bovijn – Linda Keerstock

van pamel marc

marc.van.pamel@telenet.be

Innige deelneming veel sterkte aan de familie

Katleen Mornie

kmornie@parlement.brussels

Innige deelneming aan gans de familie. Vriendelijke mens die jullie te vroeg verlaat. Gezellige babels gehad op bus naar Zottegem.

Dirk Verbruggen

dirkproti@gmail.com

Beste Daniel

Ooh wat is dit zo lang geleden dat ik je sprak en ik naar Oudenhove kwam…
Via facebook vernam ik je overlijden en zag ik zelfs dat je nog een jaar jonger bent dit doet me nog meer nadenken
K Wens langs deze weg te condoleren aan de ganse familie als oudenovenaar en ex voetbalcollega
Rust nu maar Daniel

Dirk Verbruggen (zoon van Albert broer van Jan en peter neef van Johan van liefde)

Herman en Nicole De Loor – Baeyens

deloor.herman@skynet.be

Aan de familie betuigen wij onze innige deelneming.

Francine Vanherck

francine.vanherck@skynet.be

Onze innige deelneming en veel sterkte aan de ganse familie..
Van je oud collega Francine van Ukkel Vanderkindere
.

geert de meyer

geert.demeyer@bpost.be

Danny, je was een fijne collega in Ukkel. Waar is de tijd naartoe ?
veel sterkte voor de ganse familie

Van Der Stichelen Carine

carinevanderstichelen1@gmail.com

Oprecht medeleven.

J-P Vanden Bossche

vandenbossche.jp@telenet.be

Innige deelneming

Stijn Cousserier

stijn.cousserier@gmail.com

Veel te vroeg voor jou

Stefaan & Sabine Van Der Stichelen – Van Paemel

stefaan.van.der.stichelen@telenet.be

Mijn deelneming bij het overlijden van Daniel .
Veel sterkte !

Fam Van Der Stichelen Stefaan – Van Paemel Sabine

Van Twembeke Marnic Lannau Darianne

dariannelannau@icloud.com

Oprechte deelneming ,sterkte

De backer ilge bpost

ilge.de.backer@skynet.be

Innige deelneming

Guido Dedier

guido.dedier@telenet.be

Mijn innige deelneming. Veel sterkte aan de familie.

Rita COMMERE

rita.commere@telenet.be

onze oprechte deelneming met het overlijden van Daniël.
Rita COMMERE